50 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz

Barbie Color Reveal Renk Değiştiren Sürpriz Bebekler S1 GMT48

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:       MATTEL
  • Barkod:          887961861655
  • Stok:               Stokta var
  • 159,50TL  

BARBİE Color Reveal Renk Değiştiren Sürpriz Bebek sürpriz dolu bir kutu açma deneyimi yaşatır!

 

Renk Değiştiren Barbie tam yedi sürprizden oluşuyor! Paketi açılana kadar gizemini koruyan bebeğin her görünümü birbirinden şık. Paket de eğlencenin bir parçası. Şeridi çekerek dış katmanı kaldırdığında tüp şeffaf bir hal alır.

İçinde gizemli bir pembe BARBİE COLOR REVEAL BEBEK ve dört poşette sürprizler gizlidir.

 

Hepsini çıkar, tüpe ılık su doldur, bebeği içine koy ve çalkala. Suyun rengi pembeye dönüşür ve bebek sudan çıkarıldığında özellikleri belirginleşir! Her bebeğin farklı bir göz rengi, saç rengi, ten rengi ve süslemeli mayo kombinasyonu vardır ama sürprizler bununla bitmez...

 

Poşetleri aç ve uzun saçlı peruk, etek, ayakkabı ve küçük bir süngerden oluşan aksesuarları keşfet. Süngeri soğuk suya daldırıp bebeğin yüzünü ve kendi saçını değiştir! Gözleri, dudakları ve saçları renk değiştirir! Kızlar ılık ve soğuk su kullanarak bu hayranlık uyandıran anı tekrar tekrar yaşayabilir!

 

Etek, ayakkabı ve perukla bebeğin görünümünü tamamla ve kendi hikayeni yarat. Her serinin kendine özgü bir teması var. Bu Barbie Color Reveal - Renk Değiştiren Sürpriz bebekler, her bebeğin mayosunda yer alan şirin grafikler ile hayvan temalıdır; eteklerde popüler renklerde eğlenceli baskılar yer alır; ayakkabılar ve peruklar birbiriyle uyumludur ve havalı dokunuşlar içerir. Bunları ve sevdiğin diğer Barbie aksesuarlarını saklamak için tüpü kullan.

 

Sen hangi bebeği oluşturacaksın? Koleksiyonlarını oluşturabilir ve aksesuarları karıştırıp eşleştirerek farklı olasılıklar yaratabilirsin. Çünkü kızlar BARBİE Color Reveal Renk Değiştiren Sürpriz Bebek ile oynarken istedikleri her şeyi hayal edebilir!

 

BARBİE Color Reveal Renk Değiştiren Sürpriz Bebek paketi içerisinde; 1 adet Barbie bebek, etek, 1 çift ayakkabı, peruk ve sünger yer almaktadır.

 

Paketin dış katmanını kaldırarak, tüpün üst kısmını açarak ve tepeden tırnağa COLOR REVEAL pembesine bürünmüş bebek ile birlikte içindekileri göstermeyen 4 süslü poşeti dışarı çıkartarak eğlenceyi başlat!

 

Oyunu bitirdiğinde parçaları tüpün içinde sakla! Tekrar tekrar yapabileceğin yüz ve saç rengi değişimi için süngeri soğuk suya batır; bebeğin kendi saç rengi ile birlikte göz ve dudak rengi de değişir!

 

Paket ölçüsü: 9 x 9 x 32,5 cm.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi